Find your perfect home with CHN
Upcoming Auctions
101 results
Clear
List View
Map View
Auction
Unit
Saturday 06 June 11:00
Auction $880,000 - $968,000
1/2 Vigilant Avenue Nunawading
Bedrooms 3 |
Bathrooms 2 |
Cars 2
For Sale
Industrial/Warehouse
$800,000 - $820,000
13/134-142 Springvale Road Springvale
Bedrooms 0 |
Bathrooms 0 |
Cars 0
For Sale
Apartment
$580,000 - $620,000
845 Whitehorse Road Box Hill
Bedrooms 3 |
Bathrooms 2 |
Cars 1
Auction
House
Saturday 06 June 12:00
Auction $1,350,000 - $1,485,000
10 Patricia Street Box Hill
Bedrooms 2 |
Bathrooms 1 |
Cars 1
Auction
House
Saturday 30 May 14:00
$650,000 - $700,000
1/28 Orient Avenue Mitcham
Bedrooms 2 |
Bathrooms 1 |
Cars 2
Auction
House
Saturday 30 May 13:00
Auction $1,450,000 - $1,550,000
32 Hay Street Box Hill South
Bedrooms 5 |
Bathrooms 4 |
Cars 2
Auction
Unit
Saturday 30 May 11:00
$960,000 - $1,050,000
1/1 Davy Lane Forest Hill
Bedrooms 3 |
Bathrooms 2 |
Cars 2
Auction
House
Saturday 30 May 13:00
$1,250,000 - $1,350,000
18 Will Street Forest Hill
Bedrooms 5 |
Bathrooms 2 |
Cars 2
Auction
House
Saturday 30 May 11:00
Auction $900,000 - $990,000
47 Stott Street Box Hill South
Bedrooms 3 |
Bathrooms 1 |
Cars 2
Auction
House
Saturday 23 May 14:00
$1,490,000 - $1,590,000
37 Irving Street Mount Waverley
Bedrooms 3 |
Bathrooms 2 |
Cars 2
Auction
Unit
Saturday 06 June 11:00
Auction $880,000 - $968,000
1/2 Vigilant Avenue Nunawading
Bedrooms 3 |
Bathrooms 2 |
Cars 2
For Sale
Industrial/Warehouse
$800,000 - $820,000
13/134-142 Springvale Road Springvale
Bedrooms 0 |
Bathrooms 0 |
Cars 0
For Sale
Apartment
$580,000 - $620,000
845 Whitehorse Road Box Hill
Bedrooms 3 |
Bathrooms 2 |
Cars 1
Auction
House
Saturday 06 June 12:00
Auction $1,350,000 - $1,485,000
10 Patricia Street Box Hill
Bedrooms 2 |
Bathrooms 1 |
Cars 1
Auction
House
Saturday 30 May 14:00
$650,000 - $700,000
1/28 Orient Avenue Mitcham
Bedrooms 2 |
Bathrooms 1 |
Cars 2
Auction
House
Saturday 30 May 13:00
Auction $1,450,000 - $1,550,000
32 Hay Street Box Hill South
Bedrooms 5 |
Bathrooms 4 |
Cars 2
Auction
Unit
Saturday 30 May 11:00
$960,000 - $1,050,000
1/1 Davy Lane Forest Hill
Bedrooms 3 |
Bathrooms 2 |
Cars 2
Auction
House
Saturday 30 May 13:00
$1,250,000 - $1,350,000
18 Will Street Forest Hill
Bedrooms 5 |
Bathrooms 2 |
Cars 2
Auction
House
Saturday 30 May 11:00
Auction $900,000 - $990,000
47 Stott Street Box Hill South
Bedrooms 3 |
Bathrooms 1 |
Cars 2
Auction
House
Saturday 23 May 14:00
$1,490,000 - $1,590,000
37 Irving Street Mount Waverley
Bedrooms 3 |
Bathrooms 2 |
Cars 2